FTUP203MB-288 Studio 917 Capitol Matte Black Pull 288mm c/c
Description
Type : Pull
Manufacturer : Studio 917
Product Style : Modern Style
Collection : Studio 917 Capitol
Finish Type : Black Tone
Finish : Studio 917 Matte Black
Hole Spacing : 11-11/32 in. (288mm)
Overall Length : 295mm
Width : 18mm
Projection : 28mm