FTUP203BSN-288 Studio 917 Capitol Pull Brushed Satin Nickel 288mm c/c
FTUP203BSN-288  Studio 917 Capitol Brushed Satin Nickel Pull 288mm c/c
Description
Type : Pull
Manufacturer : Studio 917
Product Style : Modern Style
Collection : Studio 917 Capitol
Finish Type : Silver Tone
Finish : Studio 917 Brushed Satin Nickel
Hole Spacing : 11-11/32 in. (288mm)
Overall Length : 295mm
Width : 18mm
Projection : 28mm